Obserwatorzy

środa, 6 maja 2015

Stół Aveno Life i kamienie bazaltowe Habys

Jakiś czas temu nabyłam stół do masażu model Eden firmy Aveno Life, jestem z tego faktu bardzo zadowolona z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę.
Łóżko to jest bardzo funkcjonalne, najbardziej podoba mi się w nim to że jest dość szerokie, co pozwala mi oprzeć nogę, bez kontaktu z ciałem pacjenta. Stół jest łatwy w przenoszeniu oraz szybki w rozłożeniu, co jest sporym atutem dla mobilnego masażysty, ponadto jest bardzo stabilny i wygodny ponieważ jego wyściółka w blacie ma grubość aż 4 cm, tapicerka jest bardzo mięciutka i przyjemna w dotyku oraz łatwa do czyszczenia.Stół posiada stopki ochronne, jest to dla mnie dodatkowy atut ponieważ mogę bez obaw przesuwać po podłożu, już rozstawiony stół, nie zostawiając na panelach zarysowań.Podgłówek jest regulowany w dwóch płaszczyznach, można go ustawić tak aby pacjentowi było jak najwygodniej, rogal z podgłówka jest tak samo miękki jak blat, dzięki czemu nie pozostawia wielkich odgnieceń na twarzy pacjenta, podłokietniki są bardzo pomocne w masażu kończyn górnych, pozwala nam to ustabilizować rękę tak, aby nam było wygodnie masować a pacjentowi czerpać przyjemność i odprężenie płynące z  masażu.


Polecam również Olejek Beauty, którego używałam do masażu.Olejek świetnie się nadaje również do masażu kamieniami, nie hamuje ich, za jego pomocą kamienie gładko suną po ciele, osobiście lubię jak olejek jest podgrzany, dlatego zawsze przelewam go do miseczki, którą wkładam do ciepłej wody wraz z kamieniami, ciepło olejku wyostrza bodźce osoby masowanej a doznania rozlewanego po ciele olejku są niezwykłe.Olejek Beauty doskonale odżywia, regeneruje, zmiękcza i wygładza skórę i nie pozostawia na niej uczucia lepkości, bardzo fajnie się wchłania, nie trzeba go od razu spłukiwać.
Akcesoria które testowałam można znaleźć tutaj:


Ponadto na stronie firmy Aveno Life znajdziecie sporo przydatników takich jak płyn do dezynfekcji łóżka oraz prześcieradełka jednorazowe.

Firma stworzyła fajny pakiet, w przystępnej cenie, który nazywa się "Mój pierwszy stół". Zestaw ten zawiera wszystkie przydatne na start rzeczy, mianowicie:

-Stół do masażu eSpitit 60
-Półwałek do masażu
-Pokrycia włókninowe
-Olejek do masażu Beauty 450 ml

Zapraszam również do Facebookowego Fanpage Aveno Life, gdzie znajdziecie sporo ciekawych informacji.

Pozdrawiam wszystkie osoby śledzące mój Blog.


Daria Muszyńska
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz